Heartgard Plus Chewables Heartworms Roundworms & Hookworms Liečbu Pre Domáce Zvieratá Jedno Políčko


Štítky: lampa oblasti, stich uterák, drontal, tkanivo obal hračky, heartgard, nexguard, barbi tričko, k841, pes, 20x195.

€18.91 €23.64
  • Skladom
  • k931


POZNÁMKA:anglická verzia bola vypredaná a v budúcnosti bude posielať Čínskej verzie.

Balík obsahuje:6pcs Heartgard Plus Chewables v 1 box

Aké sú Heartgard Plus Chewables?

Heartgard Plus Chewables poskytujú ochranu proti heartworms a liečbu a kontrolu roundworms a hookworms. Tieto chutné chewables sú vyrobené s reálnymi hovädzieho mäsa, takže je ľahké dať svojho psa, ako liečiť. Heartgard Plus Chewables sú uvedené mesačné a lekársky predpis od vášho veterinárneho lekára.

Pre:

Psy (6+ týždňov veku, č hmotnosť požiadavka)

Výhody:

Účinne zabrániť heartworms

Spracovanie a kontrola roundworms & hookworms

Uvedené len raz za mesiac

Chutné hovädzie chuť uľahčuje správu

Ako sa Heartgard Plus Chewables práce?

Heartgard Plus Chewables obsahovať ivermectin, široké spektrum antiparasitic lieky používané na zabránenie heartworms. Obsahujú aj Pyrantel Pamoate, je anthelminthic, používa na prevenciu roundworms a hookworms.

Štúdie naznačili, že niektoré psy z herding plemená sú viac citlivé na účinky ivermectin podáva pri zvýšenej úrovne dávok v dôsledku MDR1 génu. Plemien psov, ktoré môžu byť ovplyvnené obsahovať Austrálsky Ovčiak, Austrálsky Ovčiak Mini, Border Kólia, Kólia a anglický Pastier.

Upozornenia:

Heartgard Plus Chewables môže spôsobiť citlivosti v herding plemien psov. Heartgard Plus Chewables by mali byť žuvanie, nie prehĺtať celé. Na chewables môže byť rozbité na kúsky a kŕmenie psov, ktoré bežne lastovička lieči celý. Uistite sa, že váš pes zožerie celú dávku. Je dôležité, aby váš pes Heartgard Plus Chewables každý mesiac, rok. Nevynechávajte zimných mesiacoch, ako váš pes sa môže nakaziť ak zostane nechránený. Ak vám chýba viac ako dva mesiace, dávkovania, obráťte sa, prosím, s vaším lekárom, či pokračovať lieky.

Všeobecný Názov:

Ivermectin, pyrantel pamoate

Čo je najdôležitejšia vec, ktorú by som mal vedieť o Heartgard Plus Chewables?

Aktívne zložky v Heartgard Plus Chewables sú ivermectin a pyrantel pamoate. Používať s opatrnosťou, pretože dlhosrstých kólií a iné herding plemien psov boli známe, že má nepriaznivé reakcie na ivermectin podáva pri zvýšenej úrovne dávok. Heartworm testovanie by sa malo vykonať pred začatím prevencie a terapie. Ak váš maznáčik je mimo Heartgard Plus Chewables 6 mesiacov alebo menej, štart lieky a test po 6 mesiacoch od microfilaria, že trvať 6 mesiacov zrieť, bude mať za následok pozitívny výsledok testu. Okrem toho, Heartgard Plus Chewables ukázali široké rozmedzie bezpečnosti v odporúčanej dávke v psov vrátane tehotných alebo chov psov, stud psov a šteňatá vo veku 6 a viac týždňov.

Čo by som mal / a prediskutovať s mojím lekárom pred tým, než Heartgard Plus Chewables do môjho miláčika?

Povedzte svojho veterinárneho lekára, ak vaše zvieratko má niekedy mali alergickú reakciu na liek, jej jednotlivých zložiek, alebo hovädzieho mäsa.

Ako by Heartgard Plus Chewables byť uvedené?

Dať Heartgard Plus Chewables presne podľa pokynov svojho veterinárneho lekára. Ak nechcete pochopiť smeroch, opýtajte sa svojho lekárnika alebo veterinárny lekár vysvetliť im, aby vám. Heartgard Plus Chewables musí byť žuť. Nemali by byť prehĺtať celé.

Aké sú možné vedľajšie účinky Heartgard Plus Chewables?

Vedľajšie účinky Heartgard Plus Chewables sú zriedkavé v odporúča heartworm prevencie dávky. Pri vyšších dávkach u psov môže spôsobiť, tras, rozšírenie žiakov, strata telesnej hmotnosti a/alebo smrti.

Čo sa stane, ak mi chýba dáva dávku Heartgard Plus Chewables?

Dať neprijaté dávku čo najskôr, ako si spomeniete. Nedávajú dvojitú dávku liekov.

Čo sa stane, ak som predávkovania môj maznáčik na Heartgard Plus Chewables?

Hľadať núdzové veterinárne lekárske ošetrenie.

Čo by som mal vyhnúť, pričom Heartgard Plus Chewables do môjho miláčika?

Pretože ľudia môžu zmluvu hookworm od zvierat, je dôležité udržiavať dobré osobnej hygieny. Je tiež dôležité, aby odstrániť blchy na vášho domáceho maznáčika a v domácnosti a nie kŕmiť svoje zvieratko hlodavce alebo tepelne neupravené mäso alebo ryby. Aby sa zabránilo reinfekcie, denné čistenie stolica je odporúčané.

Čo iné lieky, budú mať vplyv na Heartgard Plus Chewables?

Nedávajú Heartgard Plus Chewables na vášho domáceho maznáčika, ak on alebo ona je už užívajú inú heartworm lieky.

budeme akceptovať vráti a vrátenie peňazí ak je položka mať žiadny problém

1.Servisné služby ponúkame v rámci teda 12-všetky masáž budú odpovedali na prvom.Kontaktujte nás prosím prijaté masáž alebo obchodník, manažér

2.Strieľať obrázky Produktov sú 100% v-druh streľby,ale preto, svetla,uhol a iných problémov, bude mať trochu iné

3.Spätná väzba Prosím zanechať 4 alebo 5 star,takže vieme, že ste prijatí vašej objednávke a že sú spokojní s položku.Budeme robiť rovnaké pre vás.Ak tam bol nejaký problém s nákupom,uistite sa, že ste sa na nás obrátiť pred odchodom spätnú väzbu alebo otvorení sporu,aby sme mohli vyriešiť problém v pozitívnym spôsobom.Ako si môžete predstaviť,vašu dobrú spätnú väzbu, je životne dôležité pre náš úspech.

Otázka: Kedy bude moja objednávka bude odoslaný?

A: Úplne musíme zariadiť váš balíček v priebehu 1-3 dní, nie viac ako 5days. Ak itrsquos urgentnú objednávku, prosím, poznámky, keď ste na mieste, poradí, alebo sa obráťte na náš zákaznícky servis na nutkanie pre vás.

Otázka:Ako môžem sledovať stav mojej zásielky?


  • Položka Druh: pes dodávky
  • Materiál: pes dodávky


Napísať recenziu

Súvisiace produkty