Modrý LCD displej, Automatické Psa Proti Kôry Golier Pre Malé a Stredne Veľké Psy Tréning s Reflexnými Pás Nabíjateľná Nepremokavé


Štítky: anti štekanie psa obojky, anti crowing golier, b3, plc usb, anti brechot psa, anti kôry, pes vlak, anti kôry golier drezúra, anti štekať zariadenie colar, denny dora.

€16.25 €18.06
  • Skladom
  • k9222


2018 Nový Príchod psa proti kôry golier

Automatické anti kôry golier

4 modely, voliteľné funkcie

5 citlivé úrovne nastaviteľné

LCD displej s podsvietením

Reflexný pás

Light-hmotnosť

Nabíjateľná

Nepremokavé

USB rozhranie

Hlavné Funkcie :

LCD displej môže zobraziť zvuku, vibrácií, úrazu elektrickým prúdom a iných funkčných symbolov a výstroj parametre, ako aj citlivosť funkcie symboly a prevodovky a Aj to povedať rozdiel veľkých psov (L) a dorastu (S), displej obvode napájania.

Anti-štekanie prístroj má viacero ochrany režimy ak chcete zastaviť statickej elektriny, tak, že zvieratá môžu byť priebežne vystavené statické rušenie na dobu určitú, na obmedzenie nepretržitej tvorbu statickej elektriny.

Existuje L a S režime, resp, L režim je vhodný pre väčšinu veľkých a stredne veľkých psov, S režim je vhodný pre väčšinu stredné a malé psy.

Štyroch funkčných modelov

Výstraha režim: anti-štekanie (iba pre zariadenie môže produkovať kliešť zvuk. Zvyčajne, keď anti-štekanie má uskutočniť, môže byť prevedené do tohto režimu. Odporúča sa použiť štekot efekt s režime.

Vibrácie režim: anti-štekanie je iba rozdelené do vibrácií. Zvyčajne anti-štekanie má uskutočniť, a môže byť prenesená do tohto režimu. Odporúča sa použiť štekot efekt s L režime.

S režime: zvuk + statický, prvý & druhýkrát štekot prístroj iba pípne výstražný zvuk, keď tretia, štvrtá, piata čas sa stalo, anti-kôra zariadenia sa zvukový výstražný zvuk po prvé, a potom produkovať slabé statické. Keď piaty čas, prácu, koniec, to ísť do režimu ochrany. Statická elektrina je vyrobená 3 krát úplne.

L mode: vibrácií + statický, prvý & druhom práce anti-štekanie zariadenia len uvoľnenie vibračné upozornenie, tretí, štvrtý, piaty, šiesty, siedmy raz, zariadenie vydania prúdom výstraha po prvé, potom generovanie elektrickej energie, keď siedmeho práce konci, to prejde do režimu ochrany. Statická elektrina sa vyrába 5 krát.

Elektrostatické sprievodca skrutku a vodivé lepidlo

1) vhodné dĺžka vodivé skrutky môžu byť vybrané podľa dĺžky psa vlasy.

2) rozdelenie mäkká guma má tiež vodivé funkcie, ktoré možno nastaviť na vrchole, aby sa zabránilo hrdzaveniu a kovové alergie.

Reflexná nylon pásu

1) nie tie psa lano na golieri štekot zariadenie.

2) štekot zariadenie by malo byť umiestnené pod krk psa, golier je napnutá na dosah prsta, nie veľmi voľné, inak štekot zariadenie sa ľahko prenesené do iných pozícií, a to bude tiež vážne ovplyvniť účinok statickej elektriny.

Nabíjateľná

Prosím, použite nasledujúce parametre USB nabíjačku (na tomto výrobku môžu byť účtované nabíjačku mobilného telefónu alebo počítača s rozhraním USB, skontrolujte nasledujúce parametre pred nabíjanie).

Input (vstupné): 100-240V~50/60HZ

- Výstup (output): 5V 1000 mA (alebo 300mA/500 mA)

Package obsiahnuté:

1 prijímač

1 nylon pásu

1 kábel

4 statické stĺpce

4 silikónové prípadoch

1 test svetlo

1 manuál


  • Položka Druh: Výcvikové Obojky
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: PD218-1
  • Názov Značky: Petguider
  • Je To Inteligentné Zariadenie: No
  • Materiál: Plastové
  • Druh: Psy


Napísať recenziu

Súvisiace produkty