5 KS CR1/2AA Automobilov, Auto Alarm Zálohy Calorimeters Batérie CR14250 1/2AA 3V Lítiové Batérie, vyrobené v Nemecku


Štítky: kalorimeter medi, batéria er14250, cr2025l 3v lítiové batérie, displej mi a2 m1804d2sg, 13v napájací adaptér, batéria cr14250, cr14250, ls14250, vlajka nemecký, 2018 nemecko.

€15.61 €18.37
  • Skladom
  • k9178


5 KS CR1/2AA Automobilov, Auto Alarm Zálohy Calorimeters Batérie CR14250 1/2AA 3V Lítiové Batérie, vyrobené v Nemecku

Profil Spoločnosti :

Prešiel čas, od roku 1996 sme boli so zameraním na propagáciu svetových špičkových batérie produktov a technológií pre viac ako 20 rokov.

Batérie pre energetické technológie je brilantná a trh sa mení každým dňom. V záujme lepšieho zdediť a inovovať, sme dovážali batérie viac ako 6000 Sku, v sklade. Produkt používa pokrytie vojenské, obchodné, priemyselné a štátnym sektorom.

Okrem toho agenta, predaj na svete v prvej línii značky batérie, máme aj OEM, ODM produkty hlboké spracovanie, služby, technológie viac profesionálne.

Po rokoch výskumu a praxe batérie energetické technológie a neustálom sledovaní kvality, sme vyhrali podporu a utvrdenie mnohých odvetví kolegov a vynikajúce zákazníkov a získali dobré meno a povesť na rozvoj priemyslu.

Sme hlboko poctený za to a vyjadriť naše úprimné poďakovanie!

Generálny Manažér: Joen

Tipy:

1. Ďakujem vám veľmi pekne za nákup našich produktov. S cieľom zabezpečiť, že môžete prijímať tovaru, akonáhle je to možné, zaistíme zásielky do dvoch pracovných dní po zaplatení.

2. Keď dostanete výrobok, prosím, použite ju podľa pôvodných technických podmienok, bez poškodenia alebo nesprávneho použitia, dbať na bezpečnosť a zabránilo zranenie.

3. Ak nájdete nejaké chyby v produkte, kontaktujte nás kedykoľvek do 7 dní po doručení tovaru, budeme riešiť ho pre vás čo najskôr.

4. Sme nie je zodpovedná za akúkoľvek stratu alebo škodu spôsobenú ľudské príčiny. Ak to nie je vhodný na použitie, ktorý ste si zakúpili, vrátime vám hneď, ako je to možné, bez toho druhého predaj. Ale nákladnej znáša kupujúci.

5. Opäť by sme chceli vyjadriť naše úprimné poďakovanie za vašu dôveru a porozumenie. Sme tiež vám prajem zdravie, šťastie a všetko najlepšie!


  • Názov Značky: CAMFM
  • Pôvod: DE(Pôvodu)
  • Typ Batérie: Lítium -
  • Veľkosť: 1/2AA
  • Číslo Modelu: CR1/2AA
  • Menovitá Kapacita: Iné


Napísať recenziu

Súvisiace produkty