V-checker H501 HUD Head Up Display Color OBD II Skenera, Motor Auta Kód Poruchy Čitateľ MÔŽE Diagnostických Testov Nástroj


Štítky: V309, obd2 v310, h501a, ovládanie hubsan, creader 529, check engine skener, farebný skener, auto poruchy skener, hubsan, foto skenovanie.

€46.85
 • Skladom
 • k8991


V-checker H501 HUD Head Up Display Color OBD II Skenera, Motor Auta Kód Poruchy Čitateľ MÔŽE Diagnostických Testov Nástroj

Produkt detrail:

l Cez vozidla OBD rozhranie, zariadenie dokáže čítať v reálnom čase údaje o vozidle, napríklad: rýchlosť, teplota vody, rotačná rýchlosť, spotreba paliva, atď, a zobrazenie údajov na LCD displeji, ktoré vám bránia pri pohľade nadol počas jazdy proces a zlepšiť bezpečnosť jazdy výrazne.

l HUD displej jas sa nastaví automaticky podľa real-time prostredie. Svetlé na denné svetlo a mäkké na noc. A prístroj sa bude cyklicky store 15-deň údaje vozidla a automaticky pokrytie predchádzajúcich údajov.

l 3 režimy zobrazenia podporované: Nečinnosti, Tempomat, Cestovné detaily. Real-time display údaje o vozidle: Rýchlosť, RPM, Chladiacej kvapaliny, teplota, napätie Batérie, Priemerná rýchlosť,Plyn postavenie,Moc zaťaženie, časovanie Zážihu, prúdenie Vzduchu, Statické okamžitá spotreba paliva(L/H), Dynamické okamžitá spotreba paliva(L/100Km), Priemerná spotreba z súčet, atď. Zobrazenie obsahu môže byť prispôsobený na základe osobných preferencií.

l S inteligentným senzorom,prístroj sa zapne automaticky, keď je zapnuté zapaľovanie a vypne po vypnutí. Celý proces si nevyžaduje žiadne manuálne ovládanie. Preto je bezpečné nechať vozidla so zariadením je zapojený do elektrickej siete a nebude mozgov vaše auto batérie.Bez obáv!

l Funguje na všetkých 1996 Sídlom v USA, 2000 Sídlom v EÚ a Ázijské autá, a Novšie OBD II & MÔŽU domáci alebo dovoz vozidiel. Podporované vozidla protokoly: ISO15765, ISO14230, ISO9141-2, JOBD.

Popis Produktu

V-checker® H501 je diagnostický nástroj kontroly, palubný počítač, záznamník, a real-time sledovanie výkonu. Je užitočný gadget, či ste DIY vlastník vozidla alebo zručný mechanik. Je ľahko pripojiť vaše auto port OBDII, číta dáta odosielané auto na palubný diagnostický systém, rozpozná problémy kód ECU, a dáva vám riešenie fix it bez toho, aby vaše auto na predajni každý čas. Ušetriť peniaze a čas!

Prístroj je rozhranie môže byť prispôsobený podľa preferencií užívateľa tak, že užívateľ môže voľne recenziu informácie o vozidle.

Zariadenie môže byť inštalované bez zmeny pôvodného vozidla káble. Stačí pripojiť a zariadenie funguje okamžite, jednoduché použitie.

Vďaka jedinečnej Šetrič Batérie technológií si môžete byť istí, že na rozdiel od iných OBD adaptéry, H501 nebude odvádzať svoju batériu, ak si to necháte zapojený do elektrickej siete.

Špecifikácie:

l Rozmery: 152 * 148 * 55 (mm)

l Hmotnosť: Cca 0,3 Kg

l Prevádzkové Napätie: 8.0 36.0 V napájací poskytované cez vozidla Zásuvky OBD

l Pracovný Prúd: 0.96 A

l Pohotovostnom Prúd: 40mA

l Prevádzková teplota: -20 až 85 ℃(-4 až 185℉)

l Podporované chytrý telefón operačný systém: Android

Balík Obsahuje:

l 1 x H501 HUD Hlavnej Jednotky

l 1 x OBD Kábel

l 1 x Reflexná fólia

l 1 x Non-slip mat

l 1 x užívateľská Príručka

Zákazník Otázky A Odpovede

Otázka: Aký je postup Inštalácie a odstránenie HUD ?

Odpoveď: inštalačné kroky: (prosím, nainštalujte v vážne podľa týchto krokov, aby sa zabránilo poškodeniu zariadenia)

Krok č.1.Vypnite motor tlačidlo.

Krok 2.Pripojte HUD a OBD diagnostický kábel správne.

Krok 3.Dať OBD diagnostický kábel v správny spôsob, ako zabezpečiť bezpečné, spoľahlivé a príťažlivé.

Krok 4.Vložte OBD dátový kábel zapojte do auta rozhranie OBD.

Krok 5.Prepínač HUD na.

Krok 6.Spustite motor na kontrolu vozidla protokol.

Odstránenie kroky: vypnite kľúč zapaľovania, potom vytiahnite OBD konektor na diagnostický kábel

Otázka: Prečo HUD je dobre fungovať na jedno auto, ale prestať pracovať, keď sa prepnúť do iného auta? Ako na to "obnoviť pôvodné nastavenia"?

Odpoveď: Keď HUD pracuje na jedno auto prvýkrát, je potrebné vyhľadávať a spárovať so súpravou do zamykanie model je komunikačný protokol na zabezpečenie auta. Ak používate zmeniť, čo treba urobiť, "továrenské nastavenie", a ďalšie opravy s ostatnými auto. Kroky "továrenské nastavenie":

Krok 1: vypnutie HUD.

Krok 2: Podržte tlačidlo OK, a zase na HUD v rovnakom čase.

Krok 3: Po pravej hornej oblasti HUD zobrazí "0", v ľavom dolnom rohu oblasti HUD zobrazí "0",

továrenské nastavenie je dokončená.


 • Položka Hmotnosť: 0.32kg
 • Názov Modelu: H501
 • Položka Dĺžka: 9cm
 • Položka Šírka: 9cm
 • Elektronické: Áno
 • Položka Druh: Iné
 • Položka Výška: 1.5cm
 • Názov Značky: NoEnName_Null
 • Napätie: 8-36V
 • Verzia Softvéru: Najnovšie
 • Špeciálne Funkcie: Iné
 • Hardvéru Verzia: Najnovšie


Napísať recenziu

Súvisiace produkty