Ak dáte Ošípaných a Palacinky Podľa Laura Joffe Numeroff Vzdelávacie anglický Obrázok Vzdelávania Karty Príbeh Knihy, Baby, Deti, Deti Darček


Štítky: láska v angličtine, angličtina kniha korán, , crepes palacinka maker, kniha angličtina, laura palmer, drrsses deti, detské karty vzdelávania, angličtina, laura mercier voľné nastavenie prášok, obrázok príbeh knihy.

€6.55 €6.90
 • Skladom
 • k8781


Ak dáte ošípaných a palacinky, ona si chcete nejaký sirup ísť s ním. Môžete si dajte jej niektoré vaše obľúbené javorový sirup, a bude pravdepodobne získať všetky lepkavé, tak ona si chcete vykúpať. Ona si vás požiadať o niektoré bubliny. Keď dáte jej bubliny...

Čitateľov poteší v príbehu o akomodujúcej dievčatko, kto sa snaží držať krok s rozmarmi obsadené malé prasa.

Fanúšikovia, Ak sa Vám Dávať Myš Cookie, budete milovať tento ideálny doplnok k sérii. Skvelý darček pre mladých čitateľov, ktorí sa radi giggle.

Môj Otec a Moja Mama ANTHONY BROWNE anglický Obrázkové Knižky Pre Deti Hračky, Učebné Vzdelávacie Deti Karty Knihy

Autor Úvod:

Anthony Browne je autor-ilustrátor výhier, výherné najlepší predajca Gorila. On získal Kate Greenaway Medaila, Kurt Maschler Ocenenie a bol víťaz 2000 Hans Christian Andersen Award.

Môj Otec & Moja Mama Anthony Browne

Stručný Úvod 1. Moja Mama

Ona je pekná, moja mama.

Moja mama je fantastická kuchárka, a skvelý žonglér.

Ona je skvelý maliar, a najsilnejšia žena na svete!

Je naozaj pekné, moja mama.

2. Môj Otec

Je to v poriadku, môj otec.

On je tak silný, ako gorila

a tak šťastná, ako hroch.

On je skvelý tanečník,

skvelý spevák,

on je fantstic na futbal

a robí mi smiať. Veľa.

Ale to nie je všetko, že je veľký, o môj otec.

Autoritatívne Odporúčame

"Anthony Browne je jeden z najviac talentovaných umelcov, ktorí pracujú v detských kníh dnes." - Rodičia časopis

"Ilustrácie sú úchvatné a inšpirujúce. Robí rád, že sa mamička." - Anjeli & Urchins

"Génius." - Strážca

"Obrázky sú výnimočné a nezabudnuteľné a oslavovať oteckov spôsobom, niekoľko kníh robiť." - Nezávislý

Informácie O Produkte: Autor: Anthony Browne

Úroveň čítania: 4-6 rokov a až

Jazyk: Angličtina

Rozmery produktu: 12,5 x 1.7 x 15,3 cm/ks

Položka Hmotnosť: 222 g/ks

Package Zahrnuté: jednu kópiu Môjho Otca/jednu kópiu Moja Mama.

Vnútorné Stránke Zobraziť

Obalový Design

Predné

Späť

Eric Carle a Tomie dePaola: Autor One-on-One

Eric Carle je tvorca, autor a ilustrátor Veľmi Hungry Caterpillar a mnoho iných detských knihách. Tomie dePaola je autor a ilustrátor z Strega Nona: Jej Príbeh a nespočetné množstvo ďalších kníh. Oni nedávno rozhovore o svojej kariéry ako obrázkové knihy autorov.

Tomie dePaola: Keď som mal iba štyri roky, vyhlásil som, aby moja rodina a to najmä a svetu, v

všeobecné že som išiel stať umelcom, a písať príbehy a kresliť obrázky, knihy. Nikdy som trval na svojom

od začiatku vyhlásenia. Vždy som bol zvedavý, čo vás inšpirovalo, aby sa stal tvorca a

illustrator obrazových kníh?

Eric Carle: Moja kariéra začala ako grafický dizajnér a niekoľko rokov som pracoval ako art director v reklamnej agentúry v New Yorku. V polovici roku 1960 je Bill Martin, Jr. videl reklamu red lobster, že som mal navrhnuté a požiadal ma, aby som ilustroval jeho Hnedý Medveď, Medveď Hnedý, Čo vidíte? No, ja som sedela pri ohni! Bol som tak inšpirovaný tejto knihy a príležitosť na ilustráciu, zmenilo to môj život. Za to, že som začal vytvárať svoje vlastné knihy, obidve slová a obrázky, a naozaj to bolo potom, že som zistil, že moja pravda, samozrejme v živote.

Teraz, mám pre vás otázku, Tomie. Ako by ste opísali svoj umelecký štýl, a má to zmenilo postupom času?

Tomie dePaola: Môj štýl obrázka je silne ovplyvnené tým, ľudové umenie--silné jednoduché tvary, výrazné línie, farby, farby, farby a klamlivým jednoduchosť. Môj štýl sa začal vyvíjať už v ľudovej škole umenia, a cez rokov, nemenilo veľmi veľa, ale to má rafinované sám. Ako by ste opísali vy?

Eric Carle: Mojím cieľom s mojou prácou je zjednodušiť a zdokonaliť, byť logické a harmonické. Som rád, používať jednoduché tvary, svetlé farby a veľa prázdneho priestoru. Píšem pre dieťa vo mne. Že je vždy tam, kde som začal.

Tomie dePaola: som si, ako dobre. Len publikum som mať na pamäti, že štyri-rok-starý na mňa. Ľudia niekedy sa ma pýtajú, aké rady by som dal pre mladých umelcov. Vždy som si myslia, skvelé poradenstvo, ktoré som dostal od môjho twin bratranci, keď boli v umeleckej školy v neskorých '30s. Povedali mi, "prax, prax, Prax a nechcem kopírovať."

Eric Carle: často som povedať ľuďom o štyri kúzelné písmená: TO UROBIŤ. Chcem byť povzbudivé, ale môžem ponúknuť iba príklad z mojej vlastnej skúsenosti, ktorá je len jeden prístup. Existuje veľa skvelých umelcov učiť o tom, čo je dôležité. Ale musíte použiť vlastnú fantáziu. Musíte len to robte.

Tomie dePaola: Ako sa cítite, pretože vedel, že kópia Very Hungry Caterpillar sa predáva za 30 sekúnd, niekde vo svete?

Eric Carle: je To ťažké pre mňa, možno pre ostatné taky, pochopiť tento koncept. Ale ja som naozaj poctený, že môj príbeh je užil toľko a, že to je teraz je zdieľané generácie rodičov, ktorí vyrastali s mojej knihe. Aký je váš Strega Nona . Ona je jedna z najobľúbenejších postáv. Môžete zdieľať tom, ako prišla byť?

Tomie dePaola: V 70. rokoch, keď som učil na strednej škole sme boli povinní zúčastniť fakulta stretnutia. Vždy som sedel v zadnej so žltým právne pad. Každý si myslel, robenie si poznámok. Na jednom stretnutí doodle sa objavil malý dáma s veľkým nosom a veľkou bradou. Som pomenoval jej Strega Nona, a zvyšok je história. Rozprávanie z histórie, ako sa oslavuje tretí ročník Veľmi Hungry Caterpillar Deň tento rok?

Eric Carle: Na Veľmi Hungry Caterpillar Deň, 20. Marca, som sa asi doma s manželkou, Bobbie (som trochu pustovník, v skutočnosti). Ale budem hovoriť malý prípitok na caterpillar, pre ktorých som mať špeciálne miesto v mojom srdci. A keď hovoríme o dovolenke, nie je váš obľúbený sviatok Vianočný. Máte špeciálne Vianočné pamäti?


 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Vzdelávacie deti anglické knihy: Učiť sa angličtinu deti karty knihy
 • Materiál: Papier
 • Cartoon & Komické: Obrázkové knihy
 • Darčeky pre dieťa: Obrázok Príbeh knihy
 • Sfarbenie knihy pre deti: Anglický obrázkové knižky pre deti
 • Kreslenie Knihy: Kniha pre deti
 • Názov Značky: ŠŤASTNÝ MONKEY
 • Dieťa papier knihy: Kognitívne Obrázkové Knihy
 • Vekové Rozpätie: > 3 rokov
 • Anglický príbeh knihy: Kvalita Farebná tlač Knihy


Napísať recenziu

Súvisiace produkty