Zapaĺovanie Enhancer,power upgrade úspory paliva na zlepšenie motora napáliť efektívnosti,iskra zosilniť pre suziku,lancer,pajero V93,V33


Štítky: v93, pajero v93 v97, v97, V31, mitsubishi v31, pajero v45, pajero v87, pajero v33, pajero v31, v32 v33.

€110.41 €129.90
  • Skladom
  • k8447


Poznámka: Zapaľovanie enhancer pracuje iba s elektronickými typ zapaľovania, nefunguje s dieselového auta.

Prosím zanechať odkaz z vášho auta, model,rok výroby a emisie pred objednaním skontrolujte kompatibilitu. Vďaka!

Vzhľadom na rôzne krajiny majú rôzne pedál modely .Ak by ste mohli odfotiť vaše auto pedál také, ako tieto pic, pls nech ma správu vášho auta pedál obr.Ja by mohlo zabezpečiť, model presne.Tks!

Zapaĺovanie Enhancer pre auto napájanie upgrade úspory paliva na zlepšenie motora napáliť účinnosť iskra zosilniť pre suziku,lancer,pajero V93,V33

1. JSK motora v konských silách upgrade systému, Zvýšiť výkon motora 10-20%, uložiť spotrebu paliva 5-8%

Názov produktu : zapaĺovania enhancer

Vhodné Pre Auto : Všetky autá vo svete, ale nie spolupracuje s nafta auto, ktoré nie sú kompatibilné s Mechanické zapaľovanie auta

Balenie obsahuje:

Zapojte konektor

Hosť 1 ks

V súlade kravatu 3 ks

Obsluhu a Záručný list 1 množstvo

Po Predaj : 3-Ročná Záruka

JSK výkon motora upgrade modulePacked modulePackingmodule a connectorsconnecting port72

Vlastnosti produktu:

1 Výťah moc

Výťah krútiaci moment,nižšiu spotrebu paliva,

Zlepšiť plyn citlivosť, výťah moc 10-20%, efektívne výťah, krútiaci moment 15%, zníženie 3-8% spotreby paliva.

2 Znižovať uhlíkové vklad

Dlho-tern použitie vznietenia enhancer môže zlepšiť kvalitu horenia, atomizované paliva molekuly úplne vyhodiť, nechcem zostať žiadne nadbytočné palivo, takže sa môže výrazne znížiť motora uhlíka vklad, udržať motor stále nové.

3, Aby sa auto štart hladko

To môže vyriešiť problém, že plyn zapaľovanie nemôžem udržať v tempe, tak, že sa dá účinne predísť náhly skok dopredu problém, keď auto štart.

4 Zlepšenie plyn citlivosť

Zlepšiť plyn citlivosť, aby riadenie bolo viac zábavy, najmä počas vášeň jazdy, kvôli častým auto predbiehanie, je potrebné často prepínať plyn a brzda, s JSK zapaľovanie enhancer, plyn stane viac citlivá, viac svetla, viac hladký, viac vzrušujúce jazdy.

3. [Produktu funkciu]

1. Použiť špeciálny drôt postroj, ktorý je voľný od vodičov výbava problém, nepoškodzujte pôvodu obvod auto, plug and play, nie je potrebné inicializovať nastavenia, nie je potreba externý zdroj napájania, DIY 10 minút dokončiť.

2. Zapaľovanie rozšírenie stúpa pôvodné 12V na 16.5 V, tak, že zvýšenie 60% zapaľovanie efektívnosť celého auta, robí zapaľovania efektívnejšie spaľovanie, zlepšiť auto urýchľovač výkon, zvýšiť hadice moc celé auto, zvýšenie krútiaceho momentu a palivovo úsporných, spotreba paliva je schopný znížiť 12-25%.

3. Zapaľovanie rozšírenie robí motor beží viac stabilný a silný, prudko znížiť uhlíka depozície vyrábajú v firebox, medzitým mohli účinne obmedziť knockings, predĺžiť životnosť motora, zvýšenie valca, tlak, krútiaci moment doplnku viac priamo, účinne znižujú motora hlukom a vibráciami pri prevádzke, zníženie amplitúdy strane zoznam keď sa otáča a fenomén waggle, motor prevádzky efektívnosť zvyšuje úplne, veľmi spokojný majiteľ auta.

4. [Produktu zásady]

(1) JSK zapaľovanie rozšírenie zlepšuje výkon motora, existuje mnoho spôsobov, ako zlepšiť výkon motora, najviac priamo a efektívne spôsobom je zlepšenie spaľovania účinnosť, zapaľovanie iskra sila je jedným z kľúčových faktorov na účinnosť spaľovania účinnosť. Zapaľovací systém hrá dôležitú úlohu v plynových motorov automobilov, pod rôznym zaťažením a plnej rýchlosti rozsahu auta, motor je schopný urobiť iskrenie plug generovanie dosť výkonný a zapaľovacích iskier, ak je to vhodné, plyn zmesi vo valci dostatočne spálené, vtrhli do najväčších spotrebiteľov energie. Počas skutočnej prevádzky, existuje veľa faktorov, vplyv na výkon motora, ako zapaľovacie cievky má zlý výkon, vysoké napätie chýba, spark plug kvalita nie je dobré, obvod prenosových strát je veľký, batérie starnutia, zdroj napájania napätie nestabilná, napájanie je nedostatočné, v rámci nižšej rýchlosti atď.. najpopulárnejších zlepšenie spôsob je vymeniť špeciálne kovové spark plug a vn káblov nízka impedancia a silné vodivosť. Ale zlepšenie je obmedzený.

(2) JSK princíp. JSK zapaľovanie rozšírenie zosilňuje pôvodné 12V napätie na 16.5 V, 16.5 V napätie vedie k spark plug tým, zapaľovacie cievky, zapaľovacie iskrenie premietne priamo, tak, že motor horenia, účinnosť zlepšuje, čím sa spotreba paliva by sa znížiť veľa a výkon motora lepšie, okrem toho zánik oxid uhličitý a uhľovodíkov toxický odpad, plyn by sa znížila. Zapaľovanie rozšírenie má bezpečné okruhu funkcia ochrany, aby sa zabránilo napätie sa automaticky pokles na 12V, keď sa chyba vyskytuje. Má automatickú detekciu vysoké zaťaženie funkcia ochrany, keď batérie starnutia, alebo spustenia motora atď vysoké zaťaženie by zase do nízkeho napätia stave, napätie bude dočasne prepnúť na 12V, po vysoké zaťaženie eliminovať potom zvýšiť až 18V.

5. Služby

6.1 Návrat Politiky

Budeme akceptovať vráti na výmenu alebo vrátenie peňazí do 7 dní po prijatí položky(položiek). Tovar MUSÍ byť v pôvodnom stave, nie sú opotrebované alebo zmenené.

Ak je nejaký problém, keď dostanete balík, prosím obráťte sa na nás bez váhania do 3 dní. Ak nie ste

100% spokojní s nákupom, jednoducho vrátiť unworn položky do 30 dní od item(s) loď dátum a sme

vám ochotne výmeny, alebo sa môžete dostať úplne vrátenie peňazí . zahŕňajú náklady na dopravu


  • Názov Značky: crl
  • Materiál: black metal+abs
  • Číslo Modelu: JSK230


Napísať recenziu

Súvisiace produkty