10m/5m Záhradného závlahového systému Kvapkovej Závlahy Systém Automatické Zavlažovacie Hadice Micro Kvapkové Zavlažovanie Súpravy s Nastaviteľným Drippers


Štítky: záhradné súpravy nástroj, šťavnaté nástroj, kvapkajúca hadice zavlažovanie, vysoká úsmev, rastlina vody, dripper auta, kvapkanie vody, sneh na domáce bielenie zubov, kvapkania, hismile súprava na bielenie zubov.

€11.72 €18.89
  • Skladom
  • k8357


OUTERDO Zavlažovanie Súpravy je široko používať Zavlažovanie Nastaviť, môžeme ho použiť na automatické polievanie kvetov, rastlín, zeleniny. Dodáva pohodlie využiť mikro systém zavlažovania, ktorý presne na mieru zavlažovanie pre každého zariadenia. To môže ušetriť váš čas, vodu a peniaze. Jednoduché použitie, vhodný pre začiatočníkov, naučiť sa, záhradkárstvo.

Funkcia:

1. Každý trysiek/dripper môže byť individuálne nastaviť, môžete upraviť tryska podľa svojich potrieb, aby presne na mieru zavlažovanie pre každého zariadenia.

2. Môžete zastaviť/pokračovať zalievať rastliny otočením páky 2-cestný konektor alebo otočením vypínače drippers a trysiek.

3. Dve kohútikov konektor: Prichádza s 2 typy batérie konektor. Jedným z nich je kohútik so závitom konektor, je vhodný pre 3/4" závitom kohútik. Ďalším z nich je univerzálny batérie, konektor vhodný pre non-threaded kohútik.

4. Jednoduché použitie: Jednoduchá inštalácia bez kopanie alebo inštalatérske zručnosti, jednoducho vložiť armatúry a drippers, môžete začať zalievať rastliny okamžite.

5. Aplikácie: Kvety, Rastliny, Bonsai A Črepníkové ovocie, Terasa kvapkovej závlahy. Pre Rodinné Domy, Hotely, Kluby, Úradu terasy, skleníky, záhrady, trávnikov A Iných Rastlín Inteligentných Starostlivosti.

Špecifikácie:

87pcs

1. Materiál: Vysoko kvalitný UV odolných materiálov a ABS plast

2. Farba: Čierna

3. Dĺžka hadice: 5 m/17ft

127pcs

1. Materiál: Vysoko kvalitný UV odolných materiálov a ABS plast

2. Farba: Čierna

3. Hadica Dĺžka: 10m/33ft

Package zahrnuté:

87PCS

1 x 5m 4/7 mm Hadicu

3 x Batérie, Konektor pre Príslušenstvo

1 x Tesnenie Závit Pásky

1 x Otvor Punč

1x Kábel Kravatu

10 x Uzavierateľný Dripper Hlavu

10 x Trysky

10 xBarbed Čaj

10 x Ploché Barb Čaj

10 x Stanovenie Pól

10 x Jednolôžková Barb

10 x Dvojlôžková Barb

10 x Konektor

127pcs

1 x 10m 4/7 mm Hadicu

3 x Batérie, Konektor pre Príslušenstvo

1 x Tesnenie Závit Pásky

1 x Otvor Punč

1x Kábel Kravatu

15 x Uzavierateľný Dripper Hlavu

15 x Trysky

15 xBarbed Čaj

15 x Ploché Barb Čaj

15 x Stanovenie Pól

15 x Jednolôžková Barb

15 x Dvojlôžková Barb

15 x Konektor

Upozornenie:

Ak chcete, aby hadica pripojená, budete musieť dať hadice do horúcej vode na 10~15 sekúnd pred montáž. To bude jednoduchšie, ak sa chcete pripojiť, a bude veľmi tesné, akonáhle sa ochladí.


  • Materiál: Plastové
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Zavlažovanie Súpravy


Napísať recenziu

Súvisiace produkty