5YOA 5YBM1A Odtlačkov prstov Heslo Blokovania tlačidiel Tlačidlo Access Control Stroj Biometrických elektronických dverí zamky RFID reader skener systém


Štítky: dvere odtlačkov prstov zámok, odtlačkov prstov zámok vonkajšie, chladnička zámok pre deti, skener odtlačkov prstov, snímač odtlačkov prstov usb, finger print senzor, Odtlačkov prstov, Riadenie Prístupu, tk4100, prst tlač skener.

€32.06
  • Skladom
  • k8238


5YBM1 fingerprint access zariadenie s Odtlačkov prstov + RFID Karty, funkcie, môžete exportovať prístup správa usb flash disk .

Ktorý sa používa medzinárodná fingerprint recognition algoritmus, potrebný žiadny softvér, nie je potreba LCD a nie je potrebné siete, rovnako ako prístup reader, tak to je veľmi výhodné.

Podporujeme jednoduché a štandardný spôsob pripojenia a prevádzky, je ľahké nahradiť heslo prístupové zariadenie a prístupu na kartu zariadenia.

Dali sme to v stredu a nízke prístup trhu, s heslom, kariet a odtlačkov prstov. Je vhodná pre stredné a malé podniky

S LED dvojité farba štátu naznačujú, svetlo,nezávislé zvonček klávesnice, môžete pracovať s inými 5YOA terminálu spolu, Svetelný pozadí klávesnice bzučiak uviesť zvuk.

Špecifikácia

Odtlačkov prstov kapacita

500

Kapacita Karty

500

Pracovné cesty

Off-line

Skener

Vysoká presnosť celkom odraz optika skener

Efektívny zber oblasti

16*14 MM

Uznanie rýchlosť

ĎALEKO

FRR

Cestu komunikácie

U diskov, USB, RFID karty

Uznanie spôsoby

1 : N

Veľkosť Stroja

170*65*50MM

Funkcia Budíka

tamper alarm

Zvonček

externé pripojenie káblové zvonček

Softvér

ŽIADNE

LCD

ŽIADNE

Prijímame Kreditné Karty, Western Union, TT. atď. Môžete si vybrať metódu, ktorá je najlepšie vhodný aj pre vás. Platba musí byť vykonaná v 7days objednávky, ak nemôžete pozrite sa okamžite, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova. Na pretect vaše záujmy, platba bude dočasne v držbe Karantema.sk, a nebude prepustený, kým sa nezobrazí vaše objednávky a stisfy s ním.

Normálne, budeme loď z objednávku do 1-2 pracovných dní po platby vymazané. Prosím, uistite sa, že vaša adresa je správne pred platby. Prosím, nedávaj nás 1-3 nízke skóre na dopravu, ako sme dodaní položky rýchlo, ale zámorských dopravu závisia od mnohých faktorov, ako sú logistika, počasie, krajiny politiky, akékoľvek problémy, prosím, kontaktujte nás prvý.

Aby sa zabezpečilo, že dostanete vašu objednávku bez alebo menej daní, budeme deklarovať ako "DARČEK" s nižšou hodnotou, hodnotou neodráža celková cena, ktorú ste zaplatili alebo trhová hodnota a môže sa nevzťahuje na krajiny s rôznymi colných predpisov. Ak sa vám nebude páčiť, na nižšiu hodnotu, vyhlásenie, prosím, kontaktujte nás alebo odchode správy v objednávke. Všetky dovozné clá alebo poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

Ak chcete kúpiť viac, prosím kontaktujte nás. Prosím, kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu alebo otvorenie spory, budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy. Všetky e-maily budú replyed v rámci 1 deň, Ak nechcete dostávať náš odpoveď, prosím, láskavo re-poslať svoj e-mail, budeme odpovedať čo najskôr.


  • Číslo Modelu: 5YBM1A
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: 5YOA


Napísať recenziu

Súvisiace produkty