DIY hra časti strojov Plastové Elektronické mincovníka zamykanie skrutky Hardvéru Skrutka Skrutka Matica Arkádovej Hry Strojov Časti


Štítky: starožitný jade, káva živice, 28mm mince, nohy pcb, palestína doprava, čínsky plesne, arcad, automatické vysokotlakové vodné čerpadlo, 1925, jebao wifi.

€6.49
  • Skladom
  • k8183


DIY hra časti strojov Plastové Elektronické mincovníka zamykanie skrutky Hardvéru Skrutka Skrutka Matica Arkádovej Hry Strojov Časti

Spôsob Platby

Prijímame len Viazaný,Western Union.

Prosím uhradiť do 5 dni od objednávky.

Prepravné Podmienky

Máme loď pondelok - sobota s výnimkou sviatkov. Prosím, pošlite nám e-mail PRED platby v prípade, ak si želáte zmeniť adresu doručenia.

Štandardná Služba trvá asi 18-25 pracovných dní. Vezmite prosím na vedomie, že táto služba NIE je sledovateľné.

Urýchlené Služba trvá asi 10-15 pracovných dní. Je to sledovať vo vašej krajine post na stránke úradu (Čína EMS webovej stránky).

Dodacia lehota počas prázdnin (Vianoce, Čínsky Nový Rok, atď.), by mohli byť dlhšie, než je obvyklé čas. Prosím pridať ďalšie 5-10 dní ako odkladu.

Vráti Výraz

V prípade, že ste dostali chybné položky, má zákazník do 7 dní od dátumu doručenia na žiadosť o vrátenie alebo výmena za novú.

V prípade, že ste dostali nesprávnu položku, tovar musí byť vrátený v jej pôvodnom a nevyužité stave a musí byť aj v pôvodnom box a balenie.

Nepovoľujeme náhrady alebo výmeny, pretože zmenu mysle. Prečítajte si prosím všetky description poskytujeme ako sprievodca skôr než si cenovú ponuku. Pri každom kroku boli prijaté opatrenia na zabezpečenie toho, aby sme loď z správnu položku, tam bude príležitosť, keď dostanete položky, ktoré sú odlišné od popis. V takom prípade vás prosíme, aby ste nás kontaktovať hneď, tak môžeme nápravu situácie. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá hodnota vášho podnikania.

O Nás

Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek pred a po kúpe; zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti. Sme späť náš záväzok s vynikajúce služby, 100% plná peniaze späť a záruka spokojnosti.

Ponuka S Dôverou


  • Patrí: Skrutka Skrutka + Matica
  • miesto pôvodu: Čína
  • Druh: mincovníka
  • Vek: >3 Rokov
  • Type2: hra časti strojov
  • Názov: Mincovníka zamykanie skrutky


Napísať recenziu

Súvisiace produkty