SPTA Ochranného puzdra a Predĺženie Tyče na 12V Bezdrôtový Leštiaci Stroj


Štítky: micro leštiaci stroj, makita rotačné polisher, zliatiny nárazníkov stroj, kotva stroj, mince leštenie, stroj dreva brúska, jeden bezdrôtový polisher, mini poľský, machin pre, orbit poľský.

€3.28 €6.56
  • Skladom
  • k8156


SPTA Leštiaci Pad Set Pre 12 V Akumulátorové Leštiaci Stroj POPIS VÝROBKU :

[Item]: Leštiaci Pad Set Pre 12 v Akumulátorové Leštiaci Stroj

[Značka]: SPTA

[Size]: 1inch/2 cm

[Backing Doska] :1inch/2 cm

[Farba]:Zelená;Žlté, Modré;Biela;Fialová

[Materiál]:Hubky;Vlna

[Funkcia]: Auto, Voskovanie, Leštenie a Rýchle dokončenie

ROZMER:

Vlákno:M6

Package:2ks

Materiál:Nehrdzavejúca Oceľ

Package:1pc

Materiál:Technické Plasty

ZOZNAM BALÍKOV:

V poradí priebežne optimalizovať SPTA produktov a uspokojovanie potrieb zákazníkov, sme začali dve nové príslušenstvo vhodné pre 12V akumulátorový lithium batéria, leštiace stroje, jeden je stroj ochranný kryt, iné je, M6 stroj rozšírenie rod.

Materiál tohto rozšírenie tyč je z nerezovej ocele a je opracované s vysokou presnosťou.

Sústredné koaxiálny rovnováhu spracovania, vysoká rýchlosť bez chvění, keď sa otáča.

Všeobecné M6 skrutky, špeciálne navrhnuté pre 12V akumulátorový lithium batéria leštiaci stroj.

Ochranný kryt je špeciálne určená pre 12V akumulátorový lithium batéria leštiaci stroj. V snahe zabrániť vedúci stroj z toho, že je opotrebovaný, SPTA špeciálne navrhnutý tak, ochranný kryt, ktorý je vyrobený z inžinierstvo plastov a má vysoký stupeň nosenie stroj a je odolný proti opotrebeniu.

Zámorské Sklady PO-PREDAJ SLUŽIEB

ZÁVÄZKU, Ak nejaké problémy kvality ako dizajn, výroba, funkcia v záručnej dobe, SPTA nesie plnú zodpovednosť a niesť všetky ekonomické vznikli. PRIAZNIVÉ

CENA SPTA poskytnúť životnosť priaznivé ceny kupujúcemu s materiály a náhradné diely, použité v prevádzke systému.Zariadenia na údržbu. ODBORNÉ USMERNENIE Vymenovať špecializovaný technik učiť, ako inštalácia, používanie, údržbu a opravy. Budeme vám obrázky alebo videá vyjadriť jasne. O ZÁSIELKE Doprava Krajiny Poštovné Spôsob Určenia Krajiny/Oblasti Odhadovaný Čas Doručenia Čína Cainiao Super Ekonomiky na celom Svete Asi 30-60 pracovných dní Yanwen Ekonomické Air Mail na celom Svete Asi 30-60 pracovných dní 4PX Singapur Post OM Pro celom Svete Asi 30-60 pracovných dní Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus celom Svete O 25-60 pracovných dní Čína Príspevok Air Mail na celom Svete O 35-60 pracovných dní J-ČISTÝ celom Svete O 35-60 pracovných dní ePacket po celom Svete Cca 15-30 pracovných dní Karantema.sk Štandardná Doprava po celom Svete približne O 20 až 30 pracovných dní ruskej Federácie IML Vyjadriť Hlavné Mesto O 7-20 pracovných dní odľahlé Mesta O 15-35 pracovných dní J-NET Hlavné Mesto O 7-20 pracovných dní odľahlé Mesta O 15-35 pracovných dní Španielsko TR72 PAKETOVÉ Španielsko O 1-7 pracovných dní Portugalsko O 1-7 pracovných dní Nemecko/Spojené Kráľovstvo DHL/GLS Španielsko O 6-12 pracovných dní Írsko Francúzsko Nemecko Taliansko Fínsko Luxembursko Holandsko Belgicko Lotyšsko česká Republika, Dánsko, Maďarsko Poľsko Slovensko Litva Švédsko Bulharsko Estónsko


  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: SPTA


N2rovroman
2021-01-22
1/5
The trash is full, after the first application I twisted and on the dump. I don't advise you.
Red Red Red
2021-01-12
5/5
Fits perfectly on a liquid elements A1000. Am from quality absolute surprised. Extensions run absolutely round! Fits perfectly on a liquid elements A1000. I am absolutely surprised by the quality. Extensions run absolutely smoothly!

Napísať recenziu

Súvisiace produkty