Peeling-roll na tvár bioaqua exfoliačný gél 140 ml


Štítky: bioaqua kozmetické, slimák, 24k gold sérum, bioaqua maska, bioaoua maska, bioaqua krém, bioaqua očná maska, bioaqua krém na tvár, bioaoua krém, bioaqua na tvár.

€3.12
  • Skladom
  • k764


Bioaqua exfoliačný gél je tvár gél s ryžou extraktu. To pomáha zbaviť pokožku nečistôt, mazové zátky, mastné lesk, zavlažovanie buniek, patogénne baktérie a rôzne prejavy ochorenia.

Aktívne zložky

Aloe extrakt. Aloe obnovuje zdravie kože, bloky, zápalové procesy, odstraňuje podráždenie, stimuluje regeneračné procesy a lieči poškodenie.

Hydrolyzovaný ryža extraktu. Tento komponent spevňuje pokožku, zvyšuje jej elasticitu a pružnosť pokožky, bojuje s ľahostajnosť, nedostatok a predčasnej tvorbe vrások.

Kyselina hyaluronová. Táto kyselina sa harmonizuje hydratácie pokožky, redukuje vrásky, podporuje tvorbu prirodzených elastínu a obnovenie pružnosti kože.

Citrusový extrakt. Tento komponent zohráva úlohu silný prírodný peeling, ktoré aktualizácie kože, sušené tkaniva a odstraňuje znečistenia. Ako výsledok, Derma začne prijímať viac kyslíka a živín, ktoré významne zlepšuje jej celkový stav.

Výhody použitia

Pochúťka. Skatka je citlivá exfoliant, ktorý starostlivo odstraňuje zavlažovanie čiastočky pokožky. On nie je mŕtvy buniek pomocou pevného brúsivá, ale pomocou mäkké celulózy hrudky, ktoré zbierať všetky nečistoty cez tvár, zanecháva pokožku čistú a dobre upravené.

Update. Gél dehydrované bunky, vďaka ktorým sa proces pokožky, obnovenie vyskytuje. Zvýšený metabolizmus a staré bunky sú nahradené novými. Ako výsledok, tvár povrch sa stáva čerstvé, dobre upravené a krásne.

Recovery. Skatka zlepšuje mikrocirkulácia, stimuluje regeneračné procesy, normalizuje činnosť mazových žliaz, odstraňuje opuchy, bojuje so zápalom a rôzne druhy vyrážok.

Uvoľnenie Formulár

Gél je vyrobený vo plastové nepriehľadné jar s obrázkom ryže. Výrobok je uzavretá so skrutkovým uzáverom, ktorý je chránený špeciálnou membránou a umiestnené v značkových kartónovej krabici. V stavebnici je čepeľ pre ľahké aplikácie.

Objem výrobok je 140 m.

Spôsob aplikácie

Squeeze na dlani trochu gélu naneste na suchú tvár a masáž trochu. Keď je výrobok na koži úplne kotúčoch do lopty, opláchnuť ho teplou vodou. Postup sa odporúča vykonávať dve alebo tri krát týždenne.


  • Názov Značky: bioaqua


Fitzy6666
2020-11-09
5/5
Peeling liked, the smell is pleasant, very little applied to the face, a little rubbing immediately appear balls. The skin is smooth and matte. I liked it. My skin is fat. Blade in the box for application.
Beloved200
2021-01-08
5/5
Got very quickly, I'll try, I'll add a review
Dragonmighty
2020-11-20
5/5
Transparent gel with a pleasant smell. Very nice texture m small отшелушивающими granules. I have not tried in action yet.
G32rider
2020-12-02
5/5
The skin does not overdry, rolls well, pleasant aroma, complete with a spatula.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty