Kase 100x100mm Wolverine Odolný proti nárazom, Neutrálne, na Noc Svetelné Znečistenie Filtra


Štítky: muži x, filtre tiffen uk, batman lego wolverine, rozhodnutia, cokin, farebný filter gél, benro filter, veľa wolverine lego, farebný filter flash, 100 mm držiak filtra.

€138.94
  • Skladom
  • k625


Informácie O Výrobku

Obdĺžnikový Veľkosť: 3.9 x 5.9" / 100 x 100 mm

Hrúbka:0.1" / 2.0 mm

Materiál: KW Optické Sklo(B270 Tvrdeného Skla)

Kase 100x100mm Wolverine, Neutrálne, na Noc Svetelné Znečistenie Filtra určený na zlepšenie kvality obrazu počas astrophotography relácie v mestských oblastiach,znižuje výskyt svetelné znečistenie z umelých zdrojov svetla, ako napríklad komerčné alebo bytové budovy, jasne osvetlenej billboardov, streetlamps, šport a zábava kiná, ktoré môžu produkovať žlto cast v obrázkoch.

Tieto umelé svetelné zdroje vytvorenie svetelného znečistenia známy ako oblohe svietiť, kde jednotlivé hviezdy, Mliečna dráha, a iné astronomické objekty na nočnej oblohe, sú nejasné. Zamestnáva tento filter môže zlepšiť kvalitu obrazu tým, že blokuje žlté svetlo z sodný-para lampy, ortuť-para lampy, alebo nízky Index podania Farieb Led diód. Tým, že bráni dominantné vlnové dĺžky svetla spojené s farbou tie lampy z nahráva, viditeľnosť astronomické objekty je rozšírené. Ďalšie IR-blokovanie objektív náter sa aplikuje, ktorá zabraňuje tieňov a tiene z objaví na vašej snímok pri použití senzorov, ktoré sú citlivé na tie nízke vlnových dĺžok.

Táto verzia Svetelné Znečistenie Filtra je ponúkané rozoberateľné pre vlastné aplikácie a zmestí do štandardného 100x100mm filter rámy. Vyrobené z B270 optické sklo, filter je navrhnutý pre dlhú životnosť s vylepšeným tvrdosť, aby to šok a odolné proti poškriabaniu, s multi-nátery, ktoré umožňujú voda a olej perličiek a čistiť off bez zanechania zvyškov.

Zoznam balíkov:

Kase 100 x 100 x 2 mm Wolverine, Neutrálne, na Noc Svetelné Znečistenie Filtra * 1

Samostatné Filtračné Vrecko * 1


  • Package: Áno
  • Druh: Farebný Filter
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: 100mm, Neutrálne, na Noc
  • Názov Značky: kase


Napísať recenziu

Súvisiace produkty