Oneskorenie Sprej pre Mužov - Nie Lidokaín | Nie Znecitlivujúce | Všetky Prírodné Ovládanie - Úplné Pocity Človeka - Mužských Pohlavných orgánov Desensitizer Spr


Štítky: procomil sprej, oneskorenie sex sprej, sex hračky, axe africa telo sprej, modrá nylon, oneskorenie sprej, ženy erektilnej dysfunkcie, análny sex kvapaliny, sex tablet, sledujte spr.

€23.84
  • Skladom
  • k511


Vyriešiť problém krátkeho času pre mužov a nechajte si ukázať svoju silu v prednej časti ženského partner! Sprej je 60 minút. Rozsah použitia: čistenie, bakteriostatické a harmonické rodovej život. Používa sa na krátke styk čas, vysoká práce tlak, pobyt až neskoro a pitie, nadmerné libido, a častá masturbácia. Ako používať: odporúča sa použiť ho 10 minút pred záležitosť. Prosím, umývanie súkromnej časti pred striekania, a sprej súkromné časti, aby sa zabránilo uretrálny otvorenie. Kúpanie nebude mať vplyv na používanie. Princíp zdĺhavá vojna je, že výrobok pôsobí na kavernózna tkaniva žaluďa, ktorý sa upokojiť žaluďa, znížiť citlivosť periférnych nervov, čím sa zvyšuje ejakulácie prah, čím sa dosiahne účel zdĺhavej vojny. Produkt výhody: bezfarebný, bez chuti, bez necitlivosť, žiadne prísady, žiadne vedľajšie účinky, a zároveň zvýši čas, môže to byť zaručená nie našli partnerkami. Rýchla absorpcia: efektívna 10 minút po postreku. Dlhý čas oneskorenia: nie omamných látok, žiadne vedľajšie účinky, môže trvať 60-120 minút. Výskum a vývoj rastlinných výťažkov. Po osprchovaní a absorpciu, účinok nie je stratené, po umytí. Oneskorenie pohlavný styk, ak chcete odstrániť únavu. Zloženie: Ženšen, Angelica, Had Posteľ, Kaktus, Škorica, Cynomorium, Epimedium a ďalšie desiatky extraktov. Dlhodobé užívanie nebude vyrábať lenivosť. Tento produkt je len pre vonkajšie použitie, a to nebude mať vplyv ani na ňom závisí. Bez vplyvu na ženy: Tento produkt je všetko, extrahovaných z rastlinných extraktov, ktoré vznikajú pravidelné výrobcov, a prešiel niekoľko bezpečnosť testov, ktoré nemá vplyv na zdravie žien. Doprava na ochranu súkromia: Všetky zásielky sú dôverné, nie je tam žiadny obchod a informácie o produkte kuriér zoznamu, a zásielka je veľmi súkromná.


  • Nemravný Obrázok: No
  • Číslo Modelu: smt10199
  • Druh: Kvapalina
  • Pohlavie: Muž
  • So Sexuálnym Podtextom: No


Sasha Voron 92
2020-11-19
2/5
Written spray without ledocain, in fact the efect reaches at the expense of freezing on Ali there are similar sprays much cheaper.
KANGKANG
2020-08-21
5/5
Good!!
Johnnygatti
2020-12-12
1/5
No top quality and assistant בכלום
Arcticenergy
2020-12-13
3/5
Sent wrong

Napísať recenziu

Súvisiace produkty