Myseľ Kartová Hra Strany Puzzle, Doskové Hry Tím Skúsenosti Interaktívne Hry


Štítky: narodeniny, hra, kartová hra, dosková hra, kartová hra mysle, oracl, kosa hry doskové, úradný obchodnej karty, príslušenstvo doskové hry, dixit.

€3.35 €6.58
  • Skladom
  • k421


Myseľ Kartová Hra, Multiplayer Strany Puzzle, Doskové Hry Tím Skúsenosti Interaktívne Hry pre Deti, Dospelých

Funkcie:

Myseľ je viac než len hra. Je to experiment, cesty, tím zážitok, v ktorom nemôžete výmenu informácií, napriek tomu sa stal jedným poraziť všetky úrovne hry.

Vzbura pre vás a vašich priateľov na ktoré nikdy nezabudnete.

Názov Produktu: Myseľ Kartová Hra Puzzle Hra Karty Karty

Materiál: umenie papiera

Veľkosť: 13 cm/5.12"×9 cm/3.54"×2cm/0.79"

Platné: od 8 rokov

Popis:

Podrobnejšie paluba obsahuje karty, očíslované 1-100, a počas hry si skúste na dokončenie 12, 10, 8 úrovní s 2, 3 alebo 4 hráčov. V úrovni, každý hráč dostane list kariet rovná počtu úroveň: jednu kartu v úrovni 1, dve karty v úrovni 2, atď. Spoločne musíte hrať tieto karty do strede tabuľky na jednom zlikvidujte hromadu vo vzostupnom poradí, ale nemôžete komunikovať s druhými žiadnym spôsobom, ktorej karty ste držiteľom. Jednoducho pozerať na jeden druhému do očí, a keď máte pocit je správny čas, budete hrať svoju najnižšiu kartu. Ak nikto držiteľom karty nižšia, než to, čo ste hrali, veľký, hra pokračuje! Ak niekto urobil, všetci hráči zrušiť všetky karty lícom nahor nižšia, než to, čo ste hrali, a stratíte jeden život.

Začnete hru s počtom životov rovná počtu hráčov. Stratí všetky svoje životy, a stratíte hru. Začnete s jedným shuriken, rovnako, a ak každý, kto chce použiť shuriken, každý hráč zbavuje najnižšiu kartu lícom hore, dať každému informácie a dostať sa bližšie na dokončenie úrovne. Ako dokončenie úrovne, môžete dostať odmenu shuriken alebo extra život. Dokončiť všetky úrovne a môžete vyhrať!

Pre ďalšiu výzvu, hrať Myseľ v extrémnych režim so všetkými hrali karty bude na zásobníka lícom nadol. Nepozriete sa na karty hral až do konca úrovne, stráca život v tom čase na karty hral objednávky.

Poznámka:

Prechod: 1cm=10 mm=0.39 palec

Prosím, dovoľte 0-1 cm chyba kvôli ručné meranie. pls uistite sa, že nemáte myseľ pred vás cenovú ponuku.

V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Ďakujeme!

Balenie Obsahuje:

1 × Myseľ Kartová Hra


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: OOTDTY
  • Číslo Modelu: Myseľ Kartová Hra


Napísať recenziu

Súvisiace produkty