Ručné OTDR Vlákniny Ranger 60KM Vlákniny Poruchy Locator 1550nm Fiber Tester Prerušenia Chyba Detektora s VFL FC/SC Konektor


Štítky: exfo, rangers futbal hry, čas domény reflektometra, hipot tester, optický otdr, 50mw vfl, otdr, 30mw vfl, vlákno otdr, otdr tester.

€131.45
  • Skladom
  • k1083


Ručné OTDR Vlákniny Ranger 60KM Vlákniny Poruchy Locator 1550nm Fiber Tester Prerušenia Chyba Detektora s VFL FC/SC Konektor

1. Prehľad

Ručné prenosné Optické Vlákna Ranger je najľahší optického vlákna dĺžka merací prístroj v priemysle. Prijatím OTDR zásady a integrácie silný analytický softvér, môže rýchlo a presne zistiť polohu a typ optického vlákna a kábel zlomových bodov a test vzdialenosť medzi dvoma uzlami optických vlákien. Prevádzka je jednoduchá na použitie, žiadne zložité nastavovanie parametrov, priateľské rozhranie; Ručné dizajn, malé rozmery a nízka hmotnosť, ľahko sa prenášajú, ľahko sa udržiava; úspora Energie dizajn, dlhý pohotovostný čas. Tento nástroj je vhodný pre poruchu umiestnenie v inžinierske konštrukcie a údržby na základe FTTx a prístup k sieti.

Poznámka: verziu špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Vlastnosti produktu:

1. Svetlo tvaru, s malým objemom, nízka hmotnosť, ľahko sa prenáša.

2. Spoľahlivý výkon a dobrú opakovateľnosť.

3. One-kliknite na prevádzku, žiadne zložité Nastavenia, výsledky skúšok na prvý pohľad.

4. Ľahko test optické prepojenie uzol, dĺžka a poruchy point poloha.

5. Integrované VFL funkčné, pohodlné detekcie slepých oblasť v rámci optického vlákna poruchy poloha.

Technické ukazovatele

Názov

Ručné prenosné Optické Vlákna Ranger

Vlnová dĺžka

1550nm(1310nm Voliteľné)

Vlákna typu

9/125um single mode fiber

Typ konektora

FC/UPC(vymeniteľná SC)

Typ snímača

InGaAs

Maximálne zobrazenie vzdialenosti

Odraz udalosti

60km

Non odraz udalosti

20 km

Jednotka merania

m/Km

Odraz prípade nevidiacich oblasti

10m

Vzdialenosť Presnosť (Reflexné Udalosti)

±(2m+2*10(-4) *vzdialenosť)

Vlnová dĺžka Vizuálne Poruchy Locator

650nm

Moc Vizuálne Poruchy Locator

≥1mW

Zdroj Napájania

AA suché batérie

Pracovná teplota (℃)

-10~+40

Skladovacia teplota (℃)

-40~+70

Hmotnosť (bez batérie)

≤400g


  • VFL Výstup: 1mW
  • Názov Značky: AUA
  • Testovanie vzdialenosť: 60KM
  • Jazyk: angličtina
  • Hmotnosť: 400g
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Vlnová dĺžka: 1550nm ako predvolené
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Typ Konektora: SC/FC/ST
  • Číslo Modelu: AUA


Makarova74
2020-12-30
5/5
Very good

Napísať recenziu

Súvisiace produkty